درمانگاه و کلینیک ها

درمانگاه یا کلینیک به ساختمان یا بخشی در بیمارستان یا مرکز بهداشتی – درمانی که به درمان بیماران یا مراقبت پزشکی از بیماران سرپایی اختصاص دارد. معمولاً درمانگاه موسسه‌ای مستقل است که به درمان بیماران می‌پردازد ولی برخلاف بیمارستان بیماران را بستری نمی‌کند.

سامانه نوبت دهی

می توانید با این سیستم با پزشک مورد نظر خود وقت ملاقات تنظیم کنید

  • درمانگاه تخصصی
    درمانگاه تخصصی شکل تکامل یافته و هدف دار تر درمانگاهها میباشد . در این نوع از درمانگاههای سرپایی ،  چند نوع تخصص حول یک موضوع می توانند خدمات مناسبی را به بیماران ارائه نمایند . ضمن آنکه در مواقع بحران های سلامتی ، این گونه مراکز توانمندی ارائه و تولید خدمات متمرکز تر و منسجم تری را خواهند داشت.
  • کلینیک زیبایی
    کلینیک زیبایی به درمانگاهی گفته می شود که با مجوز وزارت بهداشت و پس از دریافت پروانه تخصصی خدمات زیبایی می تواند خدمات و درمان های زیبایی ارائه دهد.

    مجوز کلینیک زیبایی تنها به پزشک متخصص در زمینه زیبایی به خصوص پزشک متخصص پوست و مو و زیبایی داده میشود و حداقل دو پزشک متخصص زیبایی باید در کلینیک مشغول به فعالیت باشد.

درمانگاه یا کلینیک

درمانگاه یا کلینیک به ساختمان یا بخشی در بیمارستان یا مرکز بهداشتی – درمانی که به درمان بیماران یا مراقبت پزشکی از بیماران سرپایی اختصاص دارد.

معمولاً درمانگاه موسسه‌ای مستقل است که به درمان بیماران می‌پردازد ولی برخلاف بیمارستان بیماران را بستری نمی‌کند.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت نامداران نوین ویستا می باشد.